Hrebeňová tyč riadenia (volantový reduktor) s hydraulickým posilňovačom alebo elektrickým posilňovačom je súčasťou moderného automobilu. Je skonštruovaná na to, aby riadenie moderného automobilu bolo komfortné a bezpečné.

Na dnešných osobných a podnikateľských automobiloch môžu byť namontované takéto typy mechanizmov riadenia.

  1. Hrebeňového typu, s hydraulickým posilňovačom.
  2. Hrebeňového typu, s elektrickým posilňovačom.
  3. Uhlového typu, s hydraulickým posilňovačom.

V tejto časti je predstavený katalóg mechanizmov riadenia (hrebeňových tyčí riadenia a volantových reduktorov), zostavený spoločnosťou PST™, ktorý umožňuje pohodlne, rýchle a správne vyberať potrebnú hrebeňovú tyč riadenia alebo volantový reduktor. Vyhľadávanie sa uskutočňuje so zreteľom na rok výroby a značku automobilu. Do ohľadu sa berie aj to, že na jednom a tom istom modeli automobilov sa v závislosti od regiónu predaja, kompletovania alebo závodu, v ktorom sa uskutočňuje montáž, môže montovať niekoľko variantov (modelov) mechanizmov riadenia (napr. so servotronikom alebo bez neho alebo mechanizmy riadenia dodávané rôznymi výrobcami, ako sú: TRW, ZF, Saginaw, KOYO atď.)

Navrhujú sa tri varianty poskytovania služieb týkajúcich sa opravy mechanizmov riadenia (hrebeňových tyčí riadenia a reduktorov).

  1. Oprava (uskutočňuje sa oprava mechanizmu riadenia zákazníka (lacnejšie, no dlhšie)).
  2. Výmena (uskutočňuje sa výmena mechanizmu riadenia zákazníka na už opravenom mechanizme riadenia zo skladu (rýchlejšie, no drahšie)
  3. Predaj bez výmeny (predaj opraveného mechanizmu riadenia z nášho skladu).

Môžete sa tiež oboznámiť s najčastejšími otázkami týkajúcimi sa porúch, ktoré sa môžu vyskytnúť u hriadeľových tyčí riadenia, ako aj odpoveďami týkajúcimi sa odstránenia uvedených porúch a opravy (klepanie, tečenie, vôľa, opotrebenie posúvačového zariadenia hrebeňovej tyče iné).

Po výbere požadovaného modelu automobilu Vám budú predložené všetky možné varianty mechanizmov riadenia, ktoré môžu byť na ňom namontované, s fotografiami, uvedením cien informáciou o dostupnosti v sklade v danej chvíli.

Registrovať

Vaša žiadosť je prijatá na spracovanie. V blízkej budúcnosti budete kontaktovaný naším špecialistom.

Zavrieť

Pozor!

Directory Access Code poskytované manažérmi firiem PST servisné s.r.o. Po spracovaní registračného formulára a budú odoslané na váš zadanú e-mailu.

Prihlásiť sa

Zabudol som kód

Obnoviť Kód